Gratulace studentům k úspěchu v soutěži O cenu děkana PřF UP

Studenti Mgr. Eva Zahradníková, Mgr. Pavel Trávníček a Bc. Isabela Brachtlová se umístili na předních místech ve studentské vědecké soutěži „O cenu děkana 2020".

Studentka 2. ročníku magisterského oboru Anorganická chemie Mgr. Eva Zahradníková se stala vítězkou magisterské sekce Chemie a také celkovou vítězkou sekce Chemie. Na soutěži prezentovala svou práci s názvem „15–17členné piperazinové makrocyklické ligandy a jejich komplexy s přechodnými kovy“, kterou vypracovala na Katedře anorganické chemie pod vedením RNDr. Bohuslava Drahoše, Ph.D.

Student 2. ročníku magisterského oboru Učitelství chemie pro střední školy Mgr. Pavel Trávníček (na foto vpravo) se stal vítězem magisterské sekce Didaktika přírodovědných oborů. Na soutěži prezentoval svou práci s názvem "Svět prvků – interaktivní periodická tabulka", kterou vypracoval na Katedře anorganické chemie pod vedením Mgr. Petera Antala, Ph.D.

Studentka 3. ročníku bakalářského oboru Chemie pro víceoborové studium Bc. Isabela Brachtlová (na foto vpravo) se umístila na 2. místě v bakalářské sekci Didaktika přírodovědných oborů. Na soutěži prezentovala svou práci s názvem "3D modely pro lepší pochopení stereochemie molekul", kterou vypracovala na Katedře anorganické chemie pod vedením Mgr. Ivety Bártové, Ph.D.

Všem studentům gratulujeme a ze srdce jim přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu nebo v budoucím zaměstnání.

Kolektiv Katedry anorganické chemie PřF UP.

Datum: 8. červenec 2020 | Autor: agch