Bakalářské studium

Katedra anorganické chemie garantuje jednooborové bakalářské studium v oboru Bioanorganická chemie. Pracoviště je také garantem bakalářského oboru Chemie pro víceoborové studium (učitelské kombinace), kde je možné si jako další předmět k chemii zvolit matematiku, fyziku, biologii, geografii nebo geologii s ochranou životního prostředí.  Podrobné studijní plány je možné si prohlédnout zde: (Bc studium). Po úspěšném absolvování dílčích zkoušek, závěrečné státní zkoušky a obhájení bakalářské práce bude absolventovi udělen titul Bc. a může poté navázat dvouletým magisterským programem.

Jednooborové bakalářské studium Chemie (pro odborníky) garantuje Katedra analytické chemie (podrobnější informace naleznete na http://ach.upol.cz/), na něj je možné navázat dvouletým magisterským programem Bioanorganická chemie nebo Anorganická chemie (více informací v rubrice magisterské studium).

 

Témata bakalářských prací vypsaných pro akademický rok 2018/2019, bakalářské práce řešené v aktuálním akademickém roce či obhájené v letech minulých jsou uvedeny zde.

Nenalezeny žádné novinky.

OZNÁMENÍ

Katedra anorganické chemie

Přírodovědecká fakulta
Univerzita Palackého

17. listopadu 12
771 46 Olomouc

tel: +420 585 634 351
fax: +420 585 634 357
e-mail : agch(zavinac)upol.cz